Міський голова зустрівся з колективом КП "Галичводоканал"

Як покращити роботу «Галичводоканалу» та надавати якісні послуги жителям йшла мова під час вчорашньої зустрічі керівництва міської ради та колективу даного комунального підприємства.

За словами Любомира Нагірняка, підприємство, яке він очолює, перебуває зараз в складних умовах. Адже підняття тарифу на електроенергію дало поштовх для подорожчання усього спектру комунальних послуг для населення. Зокрема, це привело до збільшення собівартості послуг з водопостачання та водовідведення. Крім цього, на розрахунок тарифу впливає і підняття з 1 січня 2021 року розміру мінімальної зарплати, погіршилася також і платіжна дисципліна. Споживачі в першу чергу оплачують ті послуги, які можуть відключити, це  - газ і світло. В цілому цей комплекс проблем призвів до того, що діяльність КП «Галичводоканал» є сьогодні нерентабельною.

Олег Кантор дав завдання напрацювати шляхи виходу з даної ситуації, не піднімаючи наразі тарифи на воду і водовідведення. Міський голова, зокрема зобов’язав комунальників провести роз’яснювальну роботу з мешканцями будинків про те, як формується тариф, з чого він складається та оприлюднити на сайті міської ради інформацію про перелік послуг,  який входить в структуру тарифів.  Він також доручив активізувати роботу з боржниками оплати за комунальні послуги та роботу  по заключенню договорів з населенням громади на вивіз твердих побутових відходів. Водночас голова запропонував вивчити питання, як у місті створити сприятливі  умови для збільшення обсягу платежів за надані послуги.

Як покращити роботу «Галичводоканалу» та надавати кращі послуги жителям йшла мова під час вчорашньої зустрічі керівництва міської ради та колективу даного комунального підприємства.