Ще два села Галицької громади згадували свою історію

💔Започаткована відділом культури Галицької міської ради мистецько-патріотична акція «Велика історія малого села» продовжує свій шлях населеними пунктами громади.

20 жовтня урочисті дійства відбувались у селах Дорогів та Суботів.

💪Дякуємо керівнику Суботівського клубу Олександрі Сосонці та директору Дорогівського Будинку культури Ользі Паук за підготовку і проведення акції на високому професійному рівні.

Дякуємо всім аматорам та творчим командам, які брали участь в заходах.

💙💛Дякуємо Збройним силам України за можливість реалізовувати такі мистецько-патріотичні заходи. Віримо вам - наші Герої і молимось за кожного з вас! Молимось за перемогу і Україну!

Запрошуємо на аналогічні заходи, які відбудуться у Блюдниках в середу, 23 жовтня, та у Німшині в неділю, 27 жовтня.

Фотозвіти із заходів можна переглянути на сторінці відділу культури Галицької міської ради. https://www.facebook.com/profile.php?id=100093735921508