Сьогодні свій день народження міг би святкувати в родинному колі МИХАЙЛО МАРУНЧАК.

Сьогодні свій день народження міг би святкувати в родинному колі прекрасна людина-патріот, активний учасник «Помаранчевої революції», доброволець у війні з російським окупантом та справжній українець МИХАЙЛО МАРУНЧАК.

До щему в серці боляче, що такого життєрадісного солдата, в якого все життя було попереду, забрала війна і він ніколи не переступить поріг рідної домівки, не обійме своїх батьків, не пригорне дружину та двох донечок.

Заради миру і щастя своєї рідної, незалежної України, він пожертвував найціннішим, що є в людини - власним життям.

Вічна пам'ять і вічна слава Воїну, що поклав своє життя за наше мирне майбутнє України!