Протягом 2024 року в закладах культури Галицької Територіальної громади буде проходити мистецько-патріотична акція: « Велика історія малого села». В рамках акції відбудеться семінар для працівників культури : « Молимось за перемогу разом».

На зображенні може бути: 9 людей та текст

Головною метою акції є прославлення історичного і патріотичного минулого сіл Галицької громади, а також увіковічення подвигів Героїв УПА та січових стрільців. Вшанування памʼяті загиблих синів-галичан та всіх Героів, які віддали життя за Україну в російсько-українській війні.

Другою частиною мистецько-патріотичної акції є дослідження і популяризація нематеріально-культурної спадщини сіл Галицького краю. Сюди увійдуть:

- Представлення давньої страви, яка є гастрономічною родзинкою села, та секрети процесу її приготування;

- Презентація виставки робіт талановитих майстрів села та знайомство з їх творчістю.

- Більш детальні анонси де і коли відбуватиметься акція будемо попередньо публікувати на нашій сторінці. Тому слідкуйте і долучайтесь!