Минув рік, але біль втрати не вчухає в серцях рідних... Сьогодні минають роковини з дня загибелі Людчака Михайла Леоновича, жителя села Блюдники.

З початку повномасштабного вторгнення росії Михайло, не вагаючись, вступив добровольцем до лав Збройних Сил України, був старшим солдатом, стрільцем-помічником гранатометника 3-го штурмового відділення 3-го штурмового взводу 1-ї штурмової роти військової частини А4640.

Загинув Михайло Леонович Людчак 24 липня 2023 року, виконуючи бойове завдання під час мінометного обстрілу ворога, поблизу населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області. Деякий час перебував у статусі зниклого безвісти, ще деякий час рідні жили надією.

За захист територіальної цілісності України Михайло Людчак нагороджений медаллю Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради «За заслуги перед Прикарпаттям» (посмертно), медаллю Івано-Франківської обласної ради «Лицар бойового чину» (посмертно), пам’ятною медаллю «Вічна пам’ять Героям Прикарпаття» (Громадська організація «Воїни Добра»).

Нехай добрий, світлий спомин про Михайла Людчака стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, земляків, побратимів та всіх, хто його знав і любив.

Дякуємо за службу та оборону рідної землі.

Низький уклін і вічна пам’ять захиснику!