Жителі Галицької та Дубовецької територіальних громад, схиливши голови, на колінах та зі сльозами на очах зустріли траурний кортеж, віддаючи шану подвигу Героя Ярослава Федика.

Ворог вбив його тіло, а душа та героїчні вчинки живі назавжди. Його любов до України, приклад як треба захищати рідну державу передаватимуться з покоління в покоління.

Вічна пам’ять та слава!

На зображенні може бути: 9 людей

На зображенні може бути: 6 людей, вулиця та Бранденбурзькі ворота

На зображенні може бути: 7 людей та СаксайваманНа зображенні може бути: одна або кілька осіб, натовп та Бранденбурзькі ворота