"Турбота про родину Героя"

Сьогодні, 11 липня 2024 року, за підтримки міського голови Олег Кантор, в рамках соціального проєкту "Турбота про родину Героя", родини, які втратили рідних на війні та родини зниклих безвісти і полонених військовослужбовців вкотре зібрались в церкві Різдва Христового помолитись за здоров'я і щасливе повернення полонених і зниклих безвісти воїнів та за світлі душі загиблих Героїв нашої громади та всіх, хто поклав своє життя за незалежність України.

За ініціативи отця-декана Ігора Броновського, священниками було проведено духовні науки, спрямовані на духовну та психологічну підтримку сімей, які пережили велике горе втрати близької людини.

Завершилась зустріч родин обговоренням необхідності створення в громаді ГО родин загиблих воїнів.

На зображенні може бути: 12 людей

На зображенні може бути: 9 людей

На зображенні може бути: 2 людини та храмНа зображенні може бути: 5 людей та текстНа зображенні може бути: 13 людейНа зображенні може бути: 9 людей