Сьогодні минає рік з дня загибелі Котка Миколи Володимировича

Сьогодні минає рік з дня загибелі Котка Миколи Володимировича, який народився 22 травня 1999 року в м. Івано-Франківськ.

Останні п’ять років перед війною Микола проживав у Відні, де навчався на факультеті журналістики Віденського університету.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України, не вагаючись, юнак прийняв рішення повернутися в Україну.

04 липня 2023 року під час виконання бойового завдання Микола загинув.
Він з честю виконав обов'язок захисту своєї держави і до останнього залишився вірним військовій присязі.

Микола Котко нагороджений:
нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Хрест хоробрих», відзнакою міського голови м.Івано-Франківська «За честь і звитягу», відзнакою виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради «Почесний громадянин міста», медаллю Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради «За заслуги перед Прикарпаттям» (посмертно); медаллю Івано-Франківської обласної ради «Лицар бойового чину» (посмертно).

Вічна пам’ять ГЕРОЮ!

На зображенні може бути: 1 особа та текст