27 червня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Галицької міської ради

  • 31

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

27 червня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Галицької міської ради

Коротко про основне:

Головний спеціаліст відділу освіти Г.Кашуба підвела підсумки роботи закладів освіти за 2023/2024 навчальний рік. Так, станом на 10 червня 2024 року на території громади функціонує 24 заклади і установи освіти: 7 закладів дошкільної освіти, 14 закладів загальної середньої освіти, Галицький МНВК, КУ «Галицька Мала академія мистецтв», КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

У закладах дошкільної освіти виховується  367 дітей (20 груп), у дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти – 81 дитина (5 груп). У  закладах загальної середньої освіти  дещо зменшилась кількість учнів. Так, у 2022/2023 навчальному році навчалося 2228 учнів (156 класів), у 2023/2024 – 2184 учні (152 класи).

 

             Освітній процес впродовж навчального року у закладах освіти в основному проходив  у очній формі.

 

          Згідно з затвердженим  регламентом виконавчого комітету затверджено план роботи виконкому на ІІ півріччя 2024 року.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Галицької міської ради від 20 квітня 2021 року №66 «Про створення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини у комунальну власність Галицької територіальної громади» (із змінами) завідувач сектору житлово- комунального господарства та управління майном міської ради          Н.Павлик прозвітувала про роботу даної комісії.

       Також схвалено зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради Івано-Франківської області  на 2024 рік через збільшення дохідної частини у зв’язку з переукладенням договору з Національною службою охорони здоров’я України по  пакету №24 «Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям» та змінами до цільової програми «Розвитку ПМСД на засадах сімейної медицини на 2022-2025рр.».

         З метою  організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах створено міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Галицької міської територіальної ради .

         Виконавчим комітетом розглянуто ряд питань, пов’язаних  з захистом прав дитини.

         Крім того, надано дозвіл Благодійній організації «Благодійний фонд І-Ес-Джей-Еф Східна Європа» на встановлення огорожі по периметру єврейського кладовища (кіркут) в м.Галич, яке відповідно до наказу Міністерства культури, молоді  та спорту України від 02 квітня 2020 року №1638 щодо занесення єврейського кладовища (кіркут) у м.Галич (XVIII-XX ст.) занесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією пам’ятка історії місцевого значення.

 

Детальніше з усіма ухваленими рішеннями уже незабаром можна буде ознайомитися на офіційному сайті Галицької міської ради.