Сьогодні міський голова Олег Кантор провів чергову зустріч із родинами загиблих військових-Героїв нашої громади.

На зображенні може бути: 13 людей, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: 12 людей, люди навчаються та текстНа зображенні може бути: 9 людей, лікарня та текст

На початку зустрічі обговорили ініціативу міського голови щодо необхідності створення в апараті міської ради структурного підрозділу - сектору з питань ветеранської політики, який би сприяв соціальному захисту ветеранів та членів їх сімей, забезпеченню їх психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, зайнятості, а також забезпечував би всесторонній супровід родин загиблих військових громади. Також, присутні на зустрічі обговорили та затвердили макет інформаційний стендів (банерів) про загиблих військовослужбовців нашої громади.

Насамкінець, міський голова привітав рідних з прийдешнім святом Воскресіння Христового!