60-річчя від дня заснування Галицької дитячої музичної школи

19 травня 2024 року на ювілей з нагоди 60-річчя від дня заснування Галицької дитячої музичної школи зібралися у Народному домі на святковий концерт шанувальники музики. Прийшли сюди і нинішні, і колишні вихованці школи, їхні викладачі, рідні, керівництво громади, всі, хто не байдужий до музичного мистецтва.
Міський голова Олег Кантор привітав колектив музичної школи та  відзначив грамотами викладачів за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток культурного виховання підростаючого покоління.
Теплі слова подяки висловив духовний наставник отець Володимир Кузюк,  дарунком у його виконанні прозвучала пісня.
Зі сцени звучали  привітальні слова Заслуженого працівника культури, а в минулому директора Галицької ДМШ Володимира Савчука та випускників  попередніх років.
Учні та викладачі школи подарували глядачам незабутні хвилини спілкування з музикою.