З нагоди відзначення Дня Героїв на стадіоні КП КНП «Спортивний клуб Бурштин» відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів війни-учасників бойових дій.

​ У турнірі серед команд з Бурштинської, Рогатинської громад взяла участь і наша команда у складі Євгена Головка, Руслана Дутчака, Олександра Дзундзи, Ігоря Лесіва, Ігоря Гузійчука, Сергія Козака, Ігоря Гоя та Тараса Лисака.

Команда Галицької територіальної громади поступилась команді ветеранів Рогатинської громади та команді енергетиків Бурштинської громади, здобувши почесне третє місце. Четверте місце отримала команда Бурштинської громади.

Переможців турніру з міні-футболу серед ветеранів війни-учасників бойових дій нагороджено кубками, а учасники заходу отримали від Бурштинської міської ради медалі за участь.

Спортивні заходи стали доброю традицією у ветеранському середовищі, щоразу збирають широке коло вболівальників та є потужним місцем взаємопідтримки.

ДЯКУЄМО НАШИМ ГЕРОЯМ! СЛАВА ЗСУ!