29 лютого 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Галицької міської ради

  • 110

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

         29 лютого 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Галицької міської ради
Коротко про основне:
       Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті  80 Бюджетного кодексу України начальник  фінансового відділу міської ради С.Канюка виступив з інформацією щодо виконання бюджету Галицької міської територіальної громади за 2023 рік.

       Згідно з затвердженим  планом роботи виконавчого комітету на 2024 рік заслухано звіти керівників КЗ «Галицька Мала академія мистецтв Галицької міської ради Івано-Франківської області», КП «Галичтеплосервіс», КП «Галичводоканал» про роботу за 2023 рік.
       Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова комісії з питань розгляду заяв громадян по звільненню від плати за надання соціальних послуг в Галицькому територіальному центрі надання соціальних послуг В.Дебенко інформувала про роботу даної комісії впродовж 2023 року. Основним завданням комісії є прийняття рішення про звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, від плати з надання соціальних послуг Галицьким територіальним центром надання соціальних послуг у разі, коли такі рідні через складні життєві обставини не мають можливості здійснювати належний догляд. Впродовж минулого року комісія розглянула 11 заяв та прийняла позитивні рішення звільнити даних осіб від плати за надання соціальних послуг територіальним центром надання соціальних послуг.

         З метою дотримання Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» взято на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов 3 дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16 років та перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.

        У зв’язку з залишеним місцем проживання та зазнаним психологічним насильством надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, 20 дітям, які на даний час проживають на території нашої громади.

        Також затверджено перелік видів суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, до виконання яких можуть бути залучені працездатні особи на території Галицької міської територіальної громади.

        Детальніше з усіма ухваленими рішеннями уже незабаром можна буде ознайомитися на офіційному сайті Галицької міської ради.