Проекти рішень засідання виконавчого комітету на 05 лютого 2024 року

№ 13 Про затвердження Робочого проекту «Ліквідація наслідків стихії в с._____ (капітальний ремонт покрівлі даху адмінбудинку водозабірної станції по вулиці ____, ____, с._____, Галицька міська територіальна громада, Івано-Франківської області)»

№ 14 Про встановлення надбавки за складність, напруженість у роботі генеральному директору комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради ІваноФранківської області КРУПІ В.М

№ 15 Про встановлення надбавки за складність, напруженість у роботі генеральному директору (директору) комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради ІваноФранківської області ШВЕЦЮ К.В.