У с.Комарів відбулося відкриття анотаційної дошки загиблому Герою російсько-української війни Олексію Якимцю

Сьогодні у с.Комарів відбулося відкриття анотаційної дошки загиблому Герою російсько-української війни Олексію Якимцю.

Пам'ятний знак встановлено на фасаді навчального закладу, в якому навчався Олексій.

Участь у відкритті взяли родина загиблого захисника, міський голова Олег Кантор, староста Комарівського старостинського округу Григорій Івасишин, депутати міської ради Любов Гордійчук та Марія Данилюк, начальник відділу освіти міської ради Іван Матейко, педагогічний колектив, учнівська молодь та місцеві жителі.

Право відкрити анотаційну дошку надали матері, дружині та донечці воїна-Героя.

Олексій Якимець народився 8 травня 1997 року. Проживав та навчався у с.Комарів. «Був веселим та дружнім хлопцем», ­– відгукуються про нього друзі та однокласники.

19 вересня 2022 року добровольцем вступив до лав ЗСУ.

Героїчно загинув 31 серпня 2023 року біля н.п Бахмут Донецької області.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олексія посмертно нагороджено медаллю Івано-Франківської обласної ради «Лицар бойового чину».

Вічна пам’ять Герою!