Колектив міської ради придбав генератор для військових

Галицька міська рада продовжує допомагати захисникам України. До міського голови Олега Кантора звернувся галичанин Олексій Клімашевський, який несе службу на Запорізькому напрямку. Повідомив, що бійці його підрозділу конче потребують потужний генератор, тож просить земляків посприяти у його закупці.

Очільник Галицької громади одразу відгукнувся на прохання Олексія та звернувся до працівників міської ради перерахувати одноденний заробіток на потреби тих, хто зараз перебуває на передовій.

Колектив підтримав голову і вже сьогодні генератор потужністю 5 КВТ передали нашому захиснику.

Цього ж дня за сприяння волонтерів електричний генератор відправили до місця призначення.

Олексій Клімашевський подякував колективу Галицької міської ради на чолі з головою Олегом Кантором за швидке реагування, небайдужу позицію та підтримку наших захисників для наближення спільної Перемоги.