Розвиваємо міжмуніципальне співробітництво

У рамках ініціативи "Мости довіри", яку підтримує Програма «U-LEAD з Європою», відбувся візит представників 9 громад Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей до муніципалітету Гульборгсунн (Данія). Серед представників українськоїделегації була представниця і Галицької громади.

Учасники візиту долучилися до дослідження проектів, таких як REFA (комунальна компанія зі збору та переробки сміття), Fund Femern Belt Development (фонд для будівництва тунелю між Данією та Німеччиною), та Lolland – Falster Fire Brigade (місцева пожежна служба). Представники української делегації отримали унікальну можливість ознайомитися з особливостями реалізації цих проектів та поділитися власним досвідом.

Важливо, що всі ці співпраці спрямовані на покращення умов життя мешканців громад.

Дякуємо всім данцям за величезну підтримку України у цей складний час!