Відбулися громадські слухання щодо проекту бюджету Галицької міської територіальної громади на 2024 рік

14 грудня у приміщення міської ради відбулись громадські слухання з обговорення бюджету Галицької міської територіальної громади на 2024 рік.

Презентував проєкт головного фінансового документу громади на прийдешній рік начальник фінансового відділу Сергій Канюка.
У пріоритеті цьогорічного бюджету – видатки на підтримку Збройних сил України, а також фінансування Програм на підтримку соціально вразливих верств населення. Крім цього, у числі основних видатків бюджету громади і надалі залишатимуться видатки на забезпечення функціонування закладів освіти, культури, спорту та житлово-комунальну сферу громади.
В обговоренні взяли участь заступник міського голови Вікторія Дебенко та жителі громади. У ході дискусії усі присутні мали змогу поставити запитання, що цікавлять і отримати відповідь.

Протокол громадських слухань щодо проекту бюджету Галицької міської територіальної громади на 2024 рік