На засіданні виконкому розглядали бюджетні питання

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Більшість питань порядку денного стосувалися бюджетних питань.

Зокрема, члени виконкому розглянули питання про виконання бюджету Галицької міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року, схвалили звіти про виконання фінансових планів КНП «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області за 9 місяців 2023 року, а також проєкт рішення міської ради «Про бюджет Галицької міської територіальної громади на 2024 рік» (09545000000).

Також ухвалено ряд рішень по питаннях щодо захисту прав дітей.

З проєктами рішень можна ознайомитися на сайті в рубриці «Виконком. Офіційні документи».