З ювілеєм, Лікарю!

  • 97

26 листопада відсвяткувала поважний ювілей багаторічна очільниця терапевтичного відділення Галицької лікарні Побуцька Ольга Семенівна. З цієї нагоди до медика, яка для багатьох теперішніх лікарів стала мудрим наставником та взірцем, завітали міський голова Олег Кантор та генеральний директор КНП «Галицька лікарня» Володимир Крупа.

Вони привітали іменинницю з Днем народження та подякували за вагомий особистий внесок у розвиток медицини, вірність своїй роботі, а також піклування про здоров’я мешканців Галицької громади.

Народилася Ольга Побуцька на Калущині. Після закінчення медичного закладу 57 років життя віддала Галицькій лікарні, з них – 36 на посаді завідувачки терапевтичного відділення. Виховала цілу плеяду своїх учнів, чимало з них нині є потужними фахівцями в галузі медицини.

З іменем Ольги Семенів пов’язані сотні врятованих життів галичан. Вона ніколи не рахувала свій час, пацієнти для неї завжди стояли на першому місці. Саме вона, будучи вже в поважному віці, працювала на межі своїх можливостей та вела щоденну боротьбу з COVID-19. За професіоналізм, чуйність, щирість та людяність неодноразово отримувала слова вдячності за свою роботу.

А ще ця маленька скромна галичанка є прикладом стійкості та незламності української жінки. Адже у сорок років залишилися вдовою з двома дітьми на руках. Проте не опустила руки, зуміла виховати на поставити на ноги своїх синів та дати їм вищу освіту. Сьогодні її родина – це її гордість. Тішиться Ольга Семенівна і внуками, яких у неї троє, та двома правнуками.

Будучи вже на пенсії, бере активну участь у житті громади – багато років співає у парафіяльному хорі церкви Різдва Христового.

Від імені усіх галичан, висловлюємо щиру подяку, Ольго Семенівно, за Вашу щоденну багаторічну працю на благо людей.

Нехай творене Вами добро лише примножується, нехай ті знання, зусилля і час, які Ви вклали у своїх пацієнтів, повернуться до вас добром і вдячністю. Миру Вам, злагоди кожної днини, родинного затишку, щастя, довголіття і добра. Божого Вам благословення на многії і благії літа!

Зі святом!

Фото без опису