Галичани провели в останню дорогу свого захисника Романа Глушка

Галицька громада провела в останню дорогу Героя - військовослужбовця десантно-штурмового взводу, 29 листопада 1990 року народження, мешканця м.Галич Романа Глушка.

26 жовтня 2022 року він був призваний на військову службу. Ціною власного життя наш воїн відвойовував мир і спокій для своєї країни. Загинув ГЛУШКО Роман 16 листопада 2023 року поблизу населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області.

Віддати шану мужньому захиснику прийшли друзі, знайомі, представники влади та духовенства. Після прощання в Народному домі Романа Глушка, який поклав життя за волю та незалежність своєї держави, поховали на міському кладовищі Галича. Військові зняли державний прапор із труни та після виконання Державного Гімну синьо-жовтий стяг передали матері захисника України.

Низький уклін та наша глибока вдячність Герою за жертовність в ім’я України!

Світла пам'ять і вічна слава Герою Роману Глушку!