Перемогу наближаємо разом!

  • 92

Сьогодні в Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла стартував благодійний ярмарок «Додому – зі щитом». Він має благородну мету – зібрати кошти для ЗСУ.

В ім’я добра об’єдналися діти, батьки, вчителі – люди з великими й щирими серцями, які вмілими руками створили взірці української незабутньої краси. Кожен виріб виплеканий, обігрітий домашнім теплом, турботою та любов’ю до тих, хто тримає небо над нашими головами, хто вдень і вночі стоїть на захисті України.

«Подібні заходи сьогодні є надзвичайно важливими, адже у форматі ярмарку ми можемо долучитися до благодійної ініціативи й підтримати наших Захисників і Захисниць, завдяки героїзму яких маємо можливість жити, навчатися, працювати»,- сказав на відкритті ярмарку міський голова Олег Кантор та подякував організаторам акції за активну громадянську позицію та патріотизм.

Працівники міської ради на чолі з головою, працівники комунальних закладів громади активно долучилися до заходу. Для допомоги військовим вони зібрали гроші та придбали вироби, які були представлені на ярмарку.

Фото без опису