Варто: Єднання – розпочався прийом заявок на конкурс

  • 132

Фото без опису

Громадські інституції,  які працюють на підтримку  ветеранів та членів їхніх сімей, зможуть отримати від 800 тис. грн до  2,5 млн. грн. фінансової підтримки у межах нового конкурсу “Варто: Єднання”.  Підтримка ветеранів та їхніх родин буде здійснюватись через послуги громадських об’єднань, які своєю чергою посилять свої спроможності та якість послуг у сфері захисту прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їх сімей.

  Унікальність такої співпраці полягає в тому, що бюджетні кошти будуть цільово спрямовані на підтримку ветеранів та їхніх родин, в той час, як громадський сектор надаватиме ці послуги та посилюватиме свої організаційні спроможності. 

  Програма конкурсів «ВАРТО: ЄДНАННЯ» фінансується за кошти державного бюджету через Український ветеранський фонд Мінветеранів. Дофінансування здійснюється за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Прийом заявок триває до 16 листопада 2023 року, 23:59.

Як взяти участь у конкурсі? 

Усі деталі конкурсу за посиланням – https://veteranfund.com.ua/contests/varto-unity/