Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті Галицької міської ради.

2. Про роботу комісії для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг на території Галицької міської ради.

3. Про затвердження висновків опікунської ради при виконавчому комітеті Галицької міської ради

4. Про надання дозволу на вчинення правочину

5. Про внесення та затвердження змін до структури, чисельності та штатного розпису КП «Галичтеплосервіс» Галицької міської ради Івано-Франківської області.

6. Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Луцькій Валентині Володимирівні

7. Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами товариству з обмеженою відповідальністю торгівельно-виробничої компанії «ЛЬВІВХОЛОД»

8. Про внесення змін до фінансового плану на друге півріччя 2023 року комунального підприємства «Стадіон Галицький» Галицької міської ради Івано-Франківської області.

Після обговорення рішення по 4,6,7 питаннях прийнято не було, їх  відправлено на доопрацювання.