Мистецько-патріотична акція "Незламна мужність поколінь" відбулася в Галичі

У неділю, 22 жовтня, Галич прийняв естафету проведення обласної мистецько-патріотичної акції "Незламна мужність поколінь", яка проводиться з метою вшанування захисників України та відзначення 80-річчя створення УПА.

У дійстві взяли участь кращі аматорські колективи та виконавці громади: НА чоловічий вокальний ансамбль «Відродження» НД м.Галич (кер. Микола Чуйко), НА фольклорний гурт «Забава» НД м.Галич (кер. Заслужений працівник культури Марія Іваськів), НА жіночий вокальний ансамбль «Чарівниці» БК с.Залуква (кер.Іванна Сорочинська –Городецька), НА хорова капела «Княжа криниця» (кер.Іван Слободян), вокальний квартет НД м.Галич, зразковий ансамбль танцю України «Ярославна» (кер.Галина Колодій, Лілія Сисак), Зразковий аматорський танцювальний колектив «Dream Team» НД м.Галич (кер.Тетяна та Василь Рарики), духовий оркестр Галицької ДМШ (кер.Богдан Мацалак), оркестр народних інструментів Галицької ДМШ (кер.Галина Кіндрацька), солісти Микола Чуйко, Катерина Шиндирівська, Ангеліна Кирик, о.Володимир Кузюк.

Подякували майстрам сцени за високу виконавську майстерність і професіоналізм міський голова Олег Кантор, начальник інформаційного відділу обласного навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Богдан Кучер, о. Ігор Броновський та о. Євген Стасюк.

Керівник громади нагородив волонтерів, військовослужбовців спеціальними пам'ятними знаками та подяками.