Відбулося засідання сорок шостої (позачергової) сесії міської ради

Сьогодні відбулося засідання сорок шостої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання.

До порядку денного було включено  такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області за І півріччя 2023 рік.

2. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області на 2024 рік.

3. Про затвердження протоколів постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

4. Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2023 рік.

5. Про внесення і затвердження змін до Програми відзначення 1125- річчя від часу першої згадки про місто Галич на 2023-2024 роки в новій редакції

6. Про внесення та затвердження змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції.

7. Про внесення та затвердження змін до цільової програми «Розвитку культури та духовного життя» міської ради Галицької територіальної громади на 2021 -2023 роки» в новій редакції.

8. Про внесення та затвердження змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Галицької міської територіальної громади на 2022-2024 роки в новій редакції.

9. Про внесення та затвердження змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції.

10. Про внесення та затвердження змін до Цільової програми благоустрою населених пунктів Галицької міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

11. Про внесення та затвердження змін до додатку 1 структури Галицької міської ради та її виконавчих органів, штатного розпису на 2023 рік Галицької міської ради.

12. Про доповнення та затвердження списку присяжних Галицького районного суду Івано-Франківської області.

13. Про передачу у постійне користування комунальному підприємству «Чиста громада» земельної ділянки комунальної власності площею 0,1400 га в м.Галич, вулиця Н.Вівчаренко.

14. Про безоплатну передачу модульної котельні.

15. Про затвердження технічної документації  землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами с.Бринь.

16. Про затвердження технічної документації  землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Галицької міської ради в м.Галич, майдан Різдва.

Транляція сесії на сторінці "Галицька територіальна громада" у соцмережі за посиланням: