У Галичі презентували пісенний збірник

«Пісенна криниця роду» - таку назву має пісенний збірник, презентація якого відбулася в Народному домі м.Галича.

До видання увійшло понад 100 різножанрових пісень, записаних з уст жительки села Бринь Анастасії Самочко, якій виповнилося 87 років. Маючи прекрасний голос та добру пам'ять, вона з радістю поділилася своїми знаннями з Любовʼю Литвинчук – відомою прикарпатською музиканткою, яка здійснила запис, розшифрування пісень та їх впорядкування.

У заході, який у повній мірі розкривав красу та мелодійність української пісні, взяли участь мистецька формація «Миті слова і музики», ансамбль «Живиця», ансамбль «Купалочка» (м.Івано-Франківськ), дитячий ансамбль «Корона Богородиці», хор церкви святих апостолів Петра і Павла с.Бринь, у виконанні яких прозвучали пісні, що увійшли до збірника.

Зі святом української пісні привітав присутніх міський голова Олег Кантор. Керівник громади подякував Анастасії Самочко та Любові Литвинчук за особистий внесок у збереження української пісенної творчості та популяризацію культурної спадщини нашого народу і вручив грамоти.