Пам'ять про Героя житиме вічно

  • 87

Сьогодні на подвір’ї Вікторівської гімназії було людно. Жителі села, учні, представники влади зібрались, щоб схилити голову перед світлою пам’яттю Героя-захисника України Михайла Миськіва.

«Добрий товариш, люблячий чоловік та батько, людина, яка вміла брати відповідальність за інших» – так згадували про Михайло ті, хто його добре знав і любив.

«Герої житимуть, допоки житиме пам'ять про них, а пам’ятати і шанувати тих, хто віддав за нас із вами життя – це наш святий обов’язок»,- наголосив у своєму виступі міський голова Олег Кантор.

Михайло Васильович Миськів народився 2 серпня 1987 року в с.Ріпнів Буського району Львівської області. У чотирирічному віці залишився сиротою. Опікувалися ним родичі з Івано-Франківська. Навчався у міській школі №10, а потім – школі-інтернаті. У 2005 році зустрів свою майбутню дружину Ірину, з якою виховав двоє дітей. Працював не покладаючи рук не тільки в Україні. А й за кордоном. Дуже любив футбол. Був капітаном команди с.Вікторів. Коли почалася війна, пішов в територіальну оборону села. Хоча і мав дозвіл на виїзд за кордон, прийняв для себе рішення йти воювати за державу. Був командиром відділення, зажди переживав за своїх побьратимів. 6 липнч дістав важке поранення у Кліщіївці під Бахмутом. 11 днів лікарі боролися за його життя, але травми були надто важкими і 17 липня 2023 року Михайло помер.

Пам'ять про Героя житиме вічно!

Фото без опису

5Фото без опису