Анотаційну дошку відкрили випускнику закладу Віктору Засєдку.

  • 74

На фасаді Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла з’явилася ще одна дошка пам’яті. Сьогодні анотаційну дошку відкрили випускнику закладу Віктору Засєдку.

Засєдко Віктор Григорович народився 4 січня 1968 року в Галичі, в сім’ї військовослужбовця. З 1974 року навчався в Галицькій восьмирічній, згодом - середній школах. По закінченні навчального закладу пішов служити в армію. Одружився, виховав двох синів.

На час повномасштабного вторгнення росії працював з дружиною у Польщі. Проте вважав своїм обов’язком стати на захист батьківщини. У вересні 2022 року поповнив лави ЗСУ. Воював у складі 10-ої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» старшим стрільцем мотопіхотного вводу. Понад місяць вважався безвісти зниклим. Загинув 26 березня 2023 року біля населеного пункту Берестове Бахмутського району.

Зі слів побратимів, був чесним сміливим і дружелюбним, не жаліючи себе, завжди приходив на допомогу, виносив з поля бою поранених.

Віктор Засєдко з честю виконав свій громадянський обов’язок, захищаючи кожного з нас, свою Родину, свій край, свою Батьківщину.

Низький уклін і вічна слава захиснику!

Фото без опису