Пам'ятаємо!

ПАМ’ЯТАЄМО!

22 вересня виповнюється рік з дня загибелі нашого захисника Миколи Генсіровського з с.Колодіїв Дорогівського старостинського округу.

Генсіровський Микола Васильович народився 06.09.1984 року в багатодітній сім’ї.

В 1990 році пішов у 1 клас Колодіївської початкової школи, в 1994 продовжив навчання в Дорогівській школі. З 1999 по 2001 роки навчався в Сівецькій школі.

У 2006 році поступив у Галицьку академію в Івано-Франківську, у 2010 році закінчив за спеціальністю «фінанси».

В 2009 році одружився, виховував 2-х дітей.

Для забезпечення родини більше часу працював за кордоном.

У перші дні війни повернувся з-за кордону і добровольцем став на захист своєї Батьківщини у складі 10-ої гірсько-штурмової мотострілкової бригади.

22.09.2022 року Микола Генсіровський загинув під час артилерійського обстрілу в районі с. Берестове Бахмутського району Донецької області. Був воїном світла і добра, який ціною власного життя захищав Батьківщину.

Низький уклін нашому Герою…

Пам'ять про нього житиме вічно!