Відбулося засідання сорок четвертої (позачергової) сесії  міської ради

15 вересня 2023 року відбулося засідання сорок четвертої (позачергової) сесії  міської ради восьмого скликання.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про виконання бюджету Галицької міської територіальної громади за  І півріччя 2023 року.

Доповідач: Канюка Сергій Олександрович – начальник фінансового відділу міської ради.

2. Про внесення та затвердження змін до рішення двадцять дев’ятої  сесії міської ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року № 414 «Про бюджет Галицької міської територіальної громади на 2023 рік код бюджету (09545000000)».

3.Про затвердження протоколів засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

4.Про безоплатне прийняття у комунальну власність товарно-матеріальних цінностей.

Доповідач: Белей Марія Василівна – головний спеціаліст відділу обліку та звітності міської ради.

5.Про затвердження Програми відзначення 1125-річчя від часу першої згадки про місто Галич на 2023-2024 роки в новій редакції.

Доповідач: Кантор Олег Михайлович – міський голова.

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності для будівництва та обслуговування будинку «ДБСТ» в м.Галич, вулиця Н.Вівчаренко.

Доповідач: Базилів Микола Миколайович – начальник відділу земельних відносин міської ради.

7.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки в м. Галич, вулиця Н.Вівчаренко.

8.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки в м.Галич, майдан Різдва.

9.Про перейменування вулиць на території Галицької міської територіальної громади.

Доповідач: Гой Лідія Василівна – начальник відділу містобудування та архітектури міської ради, головний архітектор.

10.Про приватизацію об’єктів комунальної власності Галицької міської територіальної громади.

Доповідач: Павлик Надія Орестівна – завідувач сектору житлово- комунального господарства та управління майном міської ради.

11.Про передачу комунального майна від КП «Галичводоканал» Галицької міської ради в господарське відання КП «Чиста громада» Галицької міської ради.

12.Інші питання.

13.Різне.

По всіх розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення.

Відеотрансляцію сесії можна переглянути на сторінці громади у соцмережі Фейсбук.