День знань в закладах освіти Галицької громади

Сьогодні в Україні початок нового навчального року – День знань.

Перший дзвоник пролунав і для 2 184 дітей, які цьогоріч сядуть за парти навчальних закладів Галицької територіальної громади, щоб поринути у світ нових знань.

Слова привітань лунали у цей день і на адресу першачків і тих, хто вийшов на фінішну пряму, і для вчителів, які дають не лише глибокі знання, а й плекають справжніх патріотів нашої держави, і для батьків, адже для кожного з них діти - гордість, надія.

«Ми, дорослі, зробимо все від нас можливе, що дати вам по максимуму відчуття безпеки та зберегти ваше дитинство», - сказав міський голова Олег Кантор, звертаючись до школярів та закликав пам’ятати про наших воїнів, завдяки яким маємо можливість жити, навчатися та працювати в своїх містах і селах.

Традиційний шкільний дзвоник покликав дітей на перший урок. А він цього року був присвячений Княжому Галичу, з нагоди 1125-річчя першої згадки про місто.