Відбулося засідання сорок третьої (позачергової) сесії міської ради

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання сорок третьої (позачергової) сесії міської ради, у якій взяло участь 18 депутатіів. На порядок денний було винесено 15 питань.

Депутати затвердили ряд цільових програм та Стратегію розвитку освіти Галицької міської ради, внесли зміни до фінансових планів лікувальних комунальних закладів, ухвалили рішення про затвердження складу комісії та Порядок надання допомоги жителям територіальної громади, які постраждали від стихійного лиха. Серед важливих рішень також – виділення матеріальної допомоги для виготовлення та встановлення надмогильних пам’ятників загиблим захисникам-галичанам.

З проектами рішень можна ознайомитись на сайті міської ради в рубриці  «Система електронного голосування «Голос».

Трансляція засідання розміщення на сторінці громади у соцмережі «Фейсбук».