ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2023 році

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 70 Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю (далі – Фонд) визначено відповідальним за виконання бюджетної програми “Соціальний захист осіб з інвалідністю”, розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та організатором конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка (далі – конкурс).

Фонд здійснює організацію та проведення конкурсу відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка (далі – Порядок проведення конкурсу), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 (зі змінами),

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю (далі – Фонд)

оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2023 році

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання пріоритетних завдань (напрямів), що містять перелік соціальних послуг, спрямованих на соціалізацію та інтеграцію осіб з інвалідністю, на реалізацію яких спрямовуються кошти громадським об’єднанням за бюджетною програмою 2507110 “Соціальний захист осіб з інвалідністю” у 2023 році та рівень їх виконання (проведення), визначених Міністерством соціальної політики України.

Відповідно до пункту 3 Порядку проведення конкурсу організатор конкурсу проводить конкурс виключно з використанням електронної системи проведення конкурсу за умови наявності відповідної технічної можливості на онлайн-платформі взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства.

Більш детальна інформація за посиланням - https://www.ispf.gov.ua/news/ogoloshennya-konkurs-230724