У с.Крилос відбулася XI Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної Матері Божої

У с.Крилос відбулася

XI Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної Матері Божої.

На неї прибули паломники з різних куточків України, й Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ зокрема. Цьогоріч моління відбували з нагоди 1125-річчя від заснування Древнього Галича.

Очолив Архієрейську Божественну Літургію Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.

У спільній молитві прочани просили в Господа про мир в Україні, звільнення наших військовополонених, зцілення ранених та щасливе повернення додому українських військових.

На завершення духовного заходу Блаженніший уділив Боже благословення родинам загиблих захисників з Галицької громади.

Також був зачитаний Декрет про надання храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Крилос титулу Патріаршого прокатедрального собору.