Впровадження системи енергоменеджменту- пріорітетний напрям роботи Галицької громади

Галицька громада є партнером-учасником проєкту «Співпраця задля впровадження систем енергоменеджменту в територіальних громадах Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської областей». Нещодавно представники міської ради пройшли курс навчання енергоменеджерів, який складався з 3 модулів та включав теоретичну та практичну складові.

Система енергоменеджменту дасть можливість аналізувати енергоспоживання кожної будівлі в громаді та здійснювати заходи щодо економії енергоресурсів. Кожна громада, яка дбає про ефективне використання ресурсів та енергоефективність, має максимально скорочувати витрати на енергоносії.

Проєктом передбачено і технічне оснащення діяльності енергоменеджерів.

Так, сьогодні, виконавчий директор Агенції Ігор Мельничук передав у Галицьку міську раду принтер,ноутбук з комплектуючими до нього, а також комплект офісних меблів для створення робочого місця спеціаліста з енергоефективності.