У Галичі відбулася зустріч з народним депутатом Ігорем Фрісом

  • 95

Сьогодні у приміщенні Візит-центру в м.Галичі відбулася робоча зустріч народного депутата Ігоря Фріса та його команди з керівниками територіальних громад колишнього Галицького району та представниками професійних середовищ.

Під час заходу, який проходив за підтримки Міжнародного республіканського інституту, Ігор Фріс проаналізував загальнополітичну та економічну ситуації в країні та в регіоні, проінформував про свою законотворчу діяльність та депутатські ініціативи.

Керівники Галицького національного природного парку та Національного заповідника «Давній Галич» представили напрацювання очолюваних ними установ.

Крім цього, увагу приділили стратегіям розвитку місцевих громад в умовах війни. Зокрема, присутнім представили Стратегію розвитку Галицької територіальної громади.

Також учасники зустрічі обговорили можливі законотворчі ініціативи для вирішення проблемних питань регіону, розвитку та покращення інвестиційного клімату.

На завершення зустрічі міський голова Олег Кантор подякував присутнім за увагу до Галича, який цього року відзначає своє 1125-річчя, запросив на ювілейні заходи та закликав сусідні громади до більш тісної співпраці щодо питання відновлення величі княжого міста.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису