Навчальний онлайн-курс управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг

  • 65

Міністерство соціальної політики інформує, що з 17 липня 2023 року на Платформі соціальної освіти розміщено навчальний онлайн-курс ,,Навчання навичок управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг” (далі – навчальний онлайн-курс), розроблений проєктом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (далі – проект SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., у співпраці з Міністерством соціальної політики. 

Навчання з набуття навичок управління стресом популяризується представництвом Всесвітньої організації охорони здоровʼя (ВООЗ) в Україні і є частиною Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованою першою леді України Оленою Зеленською.

Мета навчального онлайн-курсу – представити підходи та можливості для запровадження навчання навичок управління стресом за програмою ВООЗ для осіб та груп у практику соціальної роботи та надання соціальних послуг.

Навчальний онлайн-курс рекомендований фахівцям із соціальної роботи, соціальним працівникам, психологам надавачів соціальних послуг комунального та недержавного секторів, які пройшли навчання навичок управління стресом як тренери чи фасилітатори за курсом “Самодопомога Плюс: груповий курс управління стресом для дорослих” або опанували посібник для індивідуальної роботи “Важливі навички в період стресу: ілюстроване керівництво”.

Навчальний онлайн-курс “Навчання навичок управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг” доступний на Платформі соціальної освіти.

Платформа доступна за посиланням: https://socialacademy.gov.ua.

Презентацію навчальної Платформи соціальної освіти можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=MfdrfcZY5u4&t=730s. 

Фото без опису