Відбулася сорок перша (позачергова) сесія міської ради восьмого скликання

20 липня 2023 року відбулася сорок перша (позачергова) сесія міської ради восьмого скликання.

До  порядку денного включити було включено наступні питання:

1. Про затвердження протоколів засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

Доповідач: Канюка Сергій Олександрович – начальник фінансового відділу міської ради.

2. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Галицької міської територіальної громади бюджету Великоолександрівської селищної територіальної громади Херсонської області.

3. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Галицької міської територіальної громади обласному бюджету Івано-Франківської області.

4. Про затвердження Програми відзначення 1125-річчя від часу першої згадки про місто Галич на 2023-2024 роки в новій редакції.

Доповідач: Дебенко Вікторія Ігорівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

5. Про затвердження Програми розвитку та надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Чиста громада» Галицької міської ради Івано-Франківської області.

6. Про внесення змін у Цільову програму благоустрою населених пунктів Галицької міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

Доповідач: Бондаренко Ілона Львівна – т.в.о. начальника відділу економіки та інвестицій міської ради.

7. Про затвердження Цільової програми утримання та ремонту автомобільних доріг  Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції.

8. Різне

По всіх розглянутих питання прийнято позитивні рішення, з якими можна ознайомитися на сайті міської ради.