Програма підтримки економічної стійкості України вiд Mercy Corps UERP

Грант вiд 1 500$ до 40 000$

Програма підтримки передбачає:

1. Фінансову допомогу для ВПО у Дніпропетровській області для відновлення втраченого через війну мікробізнесу та започаткування власної справи.
  2. Фінансову допомогу для переміщених та місцевих дрібних фермерів, які постраждали внаслідок війни, в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях для започаткування, відновлення або розширення присадибної/дрібної фермерської діяльності.
  3. Фінансову допомогу малим та середнім фермерським підприємствам, для подолання наслідків війни у сільському господарстві, у Київській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях.
  4. Фінансову допомогу для релокованого через війну малого та середнього бізнесу в Київській, Івано-Франківській, Львівській та Тернопільській областях для збереження та створення робочих місць для ВПО та постраждалого внаслідок бойових дій населення.

Детальна інформація за посиланням: https://uerp.mercycorps.org