У Галичі пройшов турнір з міні-футболу серед священиків

  • 58

Цього року наш княжий Галич відзначає 1125-річчя з часу першої письмової згадки про місто. З цієї нагоди на стадіоні відбувся VII міжєпархіальний турнір з міні-футболу серед священнослужителів УГКЦ.

Перед початком змагань учасники турніру спільно помолились у церкві Різдва Христового, а потім пішою ходою рушили на стадіон.

Боже благословення уділив присутнім Владика Йосафат Мощич.

А міський голова Олег Кантор у вітальному слові наголосив, що для галичан велика честь приймати в ювілейний рік міста представників духовенства з різних архиєпархій УГКЦ і побажав гравцям чесної та повної поваги до суперника боротьби.

У футбольних змаганнях взяли участь команди священиків із Івано-Франківської та Тернопільської архиєпархій, Самбірсько-Дрогобицької, Стрийської, Сокальсько-Жовківської, Чернівецької, Коломийської й Мукачівської єпархій.

У напруженій боротьбі заслужену перемогу здобули священнослужителі Івано-Франківської архиєпархії. Друге місце посіла команда Стрийської єпархії, а отці Сокальсько-Жовківської єпархії стали третіми. Кращим воротарем турніру став отець Василь Фіголь, а кращим гравцем – отець Тарас Гуменник.

Після завершення змагань було проведено церемонію нагородження. Команди – учасниці турніру в отримали кубки, грамоти та пам’ятні подарунки на задку про Галич.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису