Відбулась чергова сесія Галицької міської ради
Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання тридцять дев’ятої сесії міської ради восьмого скликання.
Розпочалася сесія з приємних моментів. Міський голова привітав з Днем народження депутатів- іменинників. Також Олег Кантор вручив медалі обласної ради членам команди Галицької міської ради, які захищали честь громади у спортивних змаганнях – благодійній спортивно-патріотичній акції «Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України» і зайняли 4 місце.
Далі депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Загалом було ухвалено рішення по 73 питаннях, з якими можна ознайомитися на сайті в розділі "Голос".