Міський голова підписав меморандум ро співпрацю в рамках проєкту «Волонтерство for everyone».

Міський голова Олег Кантор взяв участь у підписанні меморандуму про співпрацю в рамках проєкту «Волонтерство for everyone».

Даний проєкт здійснюєься в рамках Програми «Спільнодія», що впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» коштом Європейського Союзу в Галицькій, Коломийській, Богородчанській, Дубовецькій, Переріслянській територіальних громадах Івано-Франківської області.

До проекту залучені Івано-Франківське регіональне відділення ВАОМС «Асоціація міст України» та ГО «Спілка волонтерів Прикарпаття».

Мета проекту є зміцнення молодіжного руху в шляхом покращення інституційних, організаційних можливостей та підвищення компетентності серед волонтерів.