В с.Козина відбулися урочисті заходи з нагоди 162-ї річниці від Дня перепоховання Тараса Шевченка

22 травня виповнилася 162-а річниця від Дня перепоховання Тараса Шевченка.

З цієї нагоди у с.Козина відбулися урочисті заходи, у яких взяли участь керівники міської ради на чолі з головою Олегом Кантором, депутати обласної ради, місцеві жителі. Після служби Божої у церкві Арх.Михаїла біля оновленого пам‘ятника Кобзарю було відслужено панахиду.

Також присутні мали можливість переглянути виступ колективів Івано-Франківського коледжу фізичного виховання та збірки творів Шевченка з власної колекції Романа Ткача.

До громади села з вітальним словом звернувся Олег Кантор. Міський голова подякував жителям села Козина за активну громадянську позицію та вручив грамоту та вагомий внесок у збереження і популяризацію національних традицій і духовності.