Відбулось чергове засідання виконкому

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося виконавчого комітету з наступним порядком денним:

1. Про виконання бюджету Галицької міської територіальної громади за І квартал 2023 року.

2. Про схвалення звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області за І квартал 2023 року.

3. Про підсумки проведення опалювального періоду 2022-2023 років в бюджетних установах Галицької міської територіальної громади та заходи з їх підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

4. Про роботу комісії з питань захисту прав дитини.

5. Про погодження дозволу продажу алкогольної та слабоалкогольної продукції ТзОВ ТВК «Львівхолод» магазин «Рукавичка» на території міста Галич.

6. Про споживання енергоносіїв та стан розрахунків бюджетними установами та організаціями за використані електричну енергію, природний газ, надані житлово-комунальні послуги.

7. Про надання дозволу батькам на проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку від імені малолітньої дитини.

8. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

9. Про затвердження висновку комісії про визначення місця проживання малолітніх дітей.

10. Про затвердження рішення про визначення способу участі батька у спілкуванні та вихованні дитини.

11. Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Галицької міської територіальної громади.

12. Різне.

По всіх розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення, з якими можна ознайомитися на сайті в розділі «Офіційні документи».