Запрошуємо ветеранів до участі в мистецькому конкурсі

  • 46

Український інститут книги (УІК) оголошує про початок проведення мистецького конкурсу культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на випуск книжкової продукції, та запрошує ветеранів і ветеранок взяти участь у ньому. Подавати заявки можуть ветерани війни - юридичні особи всіх форм власності або  фізичні особи-підприємці.

Українським інститутом книги будуть підтримані культурно-мистецькі проєкти, спрямовані на випуск книжок за такими тематичними напрямами:

Художні та науково-популярні твори для різних вікових категорій читачів: Історія України різних періодів у контексті боротьби за розбудову державності, суверенітету і незалежності.

Твори для дітей та юнацтва, спрямовані на національно-патріотичне виховання, плекання демократичних цінностей, культурного розмаїття і міжкультурного діалогу, гендерної рівності, неприпустимості насильства, розвиток лідерства, екологічної самосвідомості, відповідальності за навколишній світ, критичного мислення.

Художні твори, пов’язані з відзначенням подвигів ветеранів війни, проявлених під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України.

Заявки та матеріали (в друкованій та електронній формах) приймаються з 18 травня до 01 червня 2023 року (до 18:00). 

mva.gov.ua