Міський голова взяв участь у презентації проекту «Інститут регіональних консультантів АМУ як інструмент підвищення інституційної спроможності громад Прикарпаття в умовах війни»

Міський голова Олег Кантор взяв участь у презентації проекту «Інститут регіональних консультантів АМУ як інструмент підвищення інституційної спроможності громад Прикарпаття в умовах війни», яка відбулася у м.Рогатині.

Участь у заході, організованим Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України, взяли міські, селищні та сільські голови, голова ІФ РВ АМУ, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, виконавчий директор ІФ РВ АМУ Юрій Стефанчук , координатор Тарас Малишівський.

Присутнім представили регіонального консультанта Івано-Франківського району Галину Челядин.

Серед послуг, які бути надавати даний фахівець, зокрема передбачається участь у процесах розробки та впровадження документів стратегічного планування територій, підготовка та супровід проектної діяльності, робота над розширенням можливостей органів місцевого самоврядування у налагодженні міжнародного співробітництва, а також розвиток громадського сектору у громадах.