Команда галицьких депутатів з волейболу посіла четверте місце у змаганнях

Завершилася фінальна частина змагань другої спортивно-патріотичної акції до Дня Героїв «Місцеве самоврядування Прикарпаття - Збройним Силам України».

Команда депутатів Галицької міської ради з волейболу посіла почесне четверте місце серед 16 команд області.

Оксана Скрентович нагороджена грамотою за зайняте 3 місце з шахів.

Загалом до участі в акції зголосилися 32 команди всіх рівнів органів місцевого самоврядування, а це – близько 350 учасників.

За результатами благодійної спортивно-патріотичної акції “Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України” вдалося зібрати майже півмільйона гривень – у формі фінансової допомогу для ЗСУ, а також шляхом надання військового спорядження для потреб військових частин, які базуються на території Прикарпаття на загальну суму близько 3 мільйонів гривень.

Наближаємо Перемогу разом!