Міський голова привітав з професійним святом медичних сестер Галицької громади

Всесвітній день медичних сестер відзначається щорічно 12 травня. Це свято було засноване Міжнародною радою медичних сестер у 1965 році, з метою підвищення уваги до ролі та значення медичних сестер у всьому світі.

В цей день відзначаються досягнення медичних сестер у забезпеченні високоякісної медичної допомоги, підвищенні якості життя пацієнтів та забезпеченні безпеки в роботі медичних установ.

Сьогодні з приємними побажаннями міський голова звернувся до медичних сестер Галицької територіальної громади і  привітав їх з професійним святом.

"У Ваше професійне свято я хочу побажати вам завжди чути щиру подяку за свою нелегку працю. Нехай те добро та увага, які ви даруєте пацієнтам, повертаються до вас сторицею! " - Олег Кантор.

Зі святом!