Відбулося засідання позачергової сесії

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання тридцять шостої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання. До порядку денного було включено низку важливих питань. Зокрема:

Про затвердження Меморандуму про співпрацю між Галицькою міською радою та благодійною організацією «Благодійний фонд «РОКАДА».

Про затвердження протоколу засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

Про безоплатне прийняття у комунальну власність товарно-матеріальних цінностей.

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції.

Про скорочення штату працівників, внесення змін, затвердження структури, штатного розпису Галицької міської ради та структурних підрозділів Галицької міської ради.

Про внесення змін до складу виконавчого комітету ради.

Інші питання.

Результатами сесії стало прийняття узгоджених рішень з усіх питань порядку денного.